Lato na Żurawinowym Szlaku 2012 w Ciosmach

2012-07-29

W ostatnią  niedzielę  lipca odbyła się  kolejna  edycja "Lata na Żurawinowym Szlaku". Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie "Dąb" w Ciosmach,  wspierane przez  Gminę Biłgoraj i Gminny Ośrodek Kultury.

Zgodnie z tradycją wszystko  rozpoczęło się od  VI już Rajdu Rowerowego "Żurawinowym szlakiem" z Biłgoraja do Ciosmów. O godzinie 15.00 rozpoczął się  Piknik na boisku sportowym przy szkole w Ciosmach. W programie pikniku znalazło się wiele atrakcji dla uczestników: konkursy z nagrodami, koncerty, stoiska kulinarne i wystawy. Na scenie w Ciosmach wystąpili: zespół "Więź" z Soli, Agnieszka Wasąg, Marek Małek i Piotrek Ostrowski.  Zagrali również: zespół folkowy "Troty" i  zespół rockowo-reggae "Ziemia Kanaan". Na zakończenie odbyła się zabawa plenerowa, a do tańca zaprosił wszystkich uczestników pikniku zespół FACE LOVE. Dopisała pogoda i frekwencja, a następny piknik już za rok.

• Lato na Żurawinowym Szlaku 2012 w Ciosmach