Festyn rodzinny w Parku Solidarności

2012-09-23

W niedzielne popołudnie 23 września w Parku Solidarności w Biłgorajau, odbył sie festyn rodzinny, który zainaugurował realizację projektu "Przestrzeń SOWA w Biłgoraju"

Jest to projekt partnerski, mający na celu modernizację Parku Solidarności, dzięki któremu park ma stać się miejscem otwartym dla wszystkich mieszkańców i przyjezdnych. Festyn był okazją do wręczenia stypendiów XIII Konkursu Stypendialnego Fundacji Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej na rok szkolny 2012/13. W części artystycznej zaprezentowały się m.in..dzieci z Gminnej Biblioteki Publicznej w Biłgoraju z/s w Soli oraz z filii bibliotecznej w Bukowej (efekty grantowych warsztatów tanecznych i muzycznych) oraz zespół śpiewaczy "Sąsiadeczki" z Korczowa i Okrągłego z akompaniamentem muzycznym p. Jana Szymaniaka. Festynowi towarzyszyły zabawy dla dzieci oraz prezentacje szkół i instytucji, a wśród nich  stoisko promocyjne Gminy Biłgoraj.

• Festyn rodzinny w Parku Solidarności