VIII Lato na Żurawinowym Szlaku w Ciosmach

2014-07-28

27 lipca, jak co roku w ostatnią lipcową niedzielę, odbyła się kolejna edycja Lata na Żurawinowym Szlaku w Ciosmach. Rozpoczęła się tradycyjnie rajdem rowerowym "Żurawinowym szlakiem".

Piknik na boisku szkolnym w Ciosmach rozpoczął się o godz. 15.00 i miał bardzo bogatą oprawę artystyczną. Nie mogło zabraknąć atrakcji dla uczestników spotkania, konkursów i zabaw dla dzieci, młodzieży i rodzin.

W części artystycznej wystąpiły zespoły dziecięce ze szkoły w Ciosmach oraz Studia Wokalnego KOMBINEJSZYN. Wokalnie zaprezentowała się Anna Wasąg, a Piotr Ostrowski wystąpił w koncercie akordeonowym. Można też było posłuchać  Zespołu Artystycznego Uniwersytetu Trzeciego Wieku "RETROSPEKCJE". Koncert Orkiestry Dętej "Złota Nuta" z Biszczy i program kabaretowy "Szarej Eminencji" z Werbkowic wypełnił artystycznie popołudniowe spotkanie plenerowe w Ciosmach. Wieczorem odbyła się dla wszystkich dyskoteka  z DJ-em TED ze Stalowej Woli.

Organizatorem spotkania było Stowarzyszenie "DĄB" w Ciosmach przy wsparciu Gminnego Ośrodka Kultury w Biłgoraju.

• VIII Lato na Żurawinowym Szlaku w Ciosmach