Konkurs Bibioteki w Dąbrowicy "Dzieci - Dziadkom"

2016-02-17

Biblioteka Publiczna w Dąbrowicy ogłasza konkurs literacko - plastyczny "Dzieci - Dziadkom"

Konkurs nawiązuje do ogłoszenia Roku 2016 - Rokiem Henryka Sienkiewicza.

Cel konkursu: popularyzacja biblioteki, książki oraz twórczości H. Sienkiewicza, stworzenie możliwości przypomnienia osobom starszym ich ulubionej literatury z młodości.

Zadanie konkursowe: wypożyczyć książkę H. Sienkiewicza z biblioteki, przeczytać całość lub fragment dziadkom, wykonać pracę plastyczną inspirowaną wybraną książką.

Technika: dowolna, format A4, praca podpisana na odwrocie imieniem i nazwiskiem autora oraz wiek wykonawcy pracy.

Termin składania prac do biblioteki w Dąbrowicy: 15 kwietnia 2016r.

Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród: maj 2016r.

Komisja oceni prace z podziałem na kategorie wiekowe - szkoła podstawowa: kl. I - III, kl. IV - VI, gimnazjum: kl. I - III

Organizatorzy: Gminna Biblioteka Publiczna w Biłgoraju z/s w Soli - Filia w Dąbrowicy.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE