"Tańczyć każdy może" - Grant z Działaj Lokalnie na zajęcia taneczne

2018-06-14

Konkurs Grantowy "Działaj Lokalnie X" w 2018 roku został rozstrzygnięty. Dotacje na łączną kwotę 59.300 zł otrzymało 15 grantobiorców. 14 czerwca w sali kameralnej Biłgorajskiego Centrum Kultury odbyła się uroczystość wręczenia grantów i podpisanie umów. Miło nam poinformować, że wśród grantobiorców znalazł się również Gminny Ośrodek Kultury w Biłgoraju w imieniu grupy nieformalnej Zespół "Czeremcha" z Gromady. Pieniądze, w kwocie 2000 zł. zostały pozyskane na realizację projektu "Tańczyć każdy może". Projekt  zakłada organizację i prowadzenie zajęć tanecznych dla dorosłych mieszkańców gminy Biłgoraj w okresie sierpień - listopad 2018. Będzie to nauka oraz rozwijanie umiejętności tanecznych poprzez taniec towarzyski i ludowy. O terminach spotkań poinformujemy w późniejszym czasie, a już teraz serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach tańca.

• "Tańczyć każdy może" - Grant z Działaj Lokalnie na zajęcia taneczne