Koncert Pieśni Pasyjnej i Pokutnej w Korytkowie Dużym

2019-04-07

Po raz szósty w Kościele p.w. Matki Bożej Bolesnej w Korytkowie Dużym odbył sie Koncert Pieśni Pasyjnej i Pokutnej w wykonaniu Chórów Ziemi Biłgorajskiej. W koncercie wzięły udział: Chór Kameralny parafii p.w. Św. Jerzego w Biłgoraju, Chór Męski Ziemi Biłgorajskiej "ECHO", Chór "NOSTER" parafii p.w. Św. Bartłomieja w Goraju, Chór "CORDIS" parafii p.w. Trójcy Św. i WNMP w Biłgoraju, Chór parafii p.w. Św. Jana Nepomucena i M-GOK we Frampolu, Chór "CANTATE DEO" parafii p.w. Św. M. Magdaleny w Biłgoraju, Chór parafii p.w. MBB w Korytkowie Dużym i GOK w Biłgoraju oraz po raz pierwszy w Korytkowie zagościł  Chór Kameralny "LUCUS"  działający przy Gminnym Osrodku Kultury w Łukowej. Każdy chór wykonał po dwie pieśni pasyjne a na zakończenie wszystkie chóry wspólnie zaspiewały "Świętość Krzyża rozpamiętuj" i "Rota". Koncert był współfinansowany ze środków Programu Inicjatyw Społecznych oraz ze środków Starostwa Powiatowego.

Organizatorami Koncertu byli: Chór parafii p.w. MBB w Korytkowie Dużym i GOK w Biłgoraju, Parafia p.w. Matki Bożej Bolesnej w Korytkowie Dużym, Ochotnicza Straż Pożarna w Korytkowie Dużym oraz Gminny Ośrodek Kultury w Biłgoraju

• Koncert Pieśni Pasyjnej i Pokutnej w Korytkowie Dużym