Koncert Chórów Ziemi Biłgorajskiej we Frampolu

2020-01-19

Już po raz XXII odbył się Koncert kolęd, w którym wzięły udział chóry działające na terenie Ziemi Biłgorajskiej. W koncercie wystąpili: Chór parafii św. Jerzego w Biłgoraju, Chór "Noster" parafii św. Bartłomieja w Goraju, Chór Męski Ziemi Biłgorajskiej "Echo" w Biłgoraju, Chór "Cantate Deo" parafii św. Marii Magdaleny w Biłgoraju, Chór "Cordis" parafii Wniebowzięcia NMP w Biłgoraju, Chór parafii Matki Bożej Bolesnej w Korytkowie Dużym oraz Gminnego Ośrodka Kultury w Biłgoraju i gospodarze Chór parafii św. Jana Nepomucena i Miejsko - Gminnego Ośrodka Kultury we Frampolu. Organizatorami wydarzenia byli: Burmistrz Frampola, Chór Parafialny i proboszcz parafii we Frampolu oraz Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury.

• Koncert Chórów Ziemi Biłgorajskiej we Frampolu