Koncert kolęd Chórów Ziemi Biłgorajskiej we Frampolu

2022-01-24

W minioną niedzielę t.j 23 stycznia 2022r w Kościele p.w. Św. Jana Nepomucena we Frampolu odbył się XXIII Koncert Kolęd w wykonaniu Chórów Ziemi Biłgorajskiej.

W tegorocznej edycji wzięło udział cztery chóry: Chór Męski Ziemi Biłgorajskiej "Echo", Chór Kameralny Parafii p.w. Św. Jerzego w Biłgoraju, gospodarze Chór Parafii p.w. Św. Jana Nepomucena i M-GOK we Frampolu oraz Chór Parafii p.w. MBB w Korytkowie Dużym oraz Gminnego Ośrodka Kultury w Biłgoraju. Każdy z chórow wykonał po trzy kolędy. W związku panującą pandemią w tym roku uczestniczyła mniejsza ilość chórów oraz zrezygnowano ze wspólnego wykonania kolęd. Organiazatorem koncertu byli: Burmistrz Frampola, Parafia p.w. Św. Jana Nepomucena we Frampolu oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury we Frampolu.

Fot. Joanna Ferens

• Koncert kolęd Chórów Ziemi Biłgorajskiej we Frampolu